Godziny otwarcia:
Umów się na jazdę próbnąUmów się na przeglądFinansowanie - oblicz ratęKonfiguruj swoją Toyotę

Witamy!

"Chciałbym, aby od teraz wszyscy połączyli swoje siły i starania w celu znajdowania sposobów na tworzenie najlepszych samochodów."

Kiichiro Toyoda
Założyciel Toyota Motor  Corporation


Witamy na pokładzie Toyoty Skontaktuj się z nami!

Poniżej znajdą Państwo odsyłacze do skrzynek pocztowych kierowników i pracowników Toyoty Mikołajczak - Leszno, prosty spobób na kontakt z wybraną osobą


Marcin Mendyka

Dyrektor IT, marketingu, sprzedaży

marcin.mendyka@toyocar.pl

Katarzyna Wawrzeniak

Kierownik recepcji

katarzyna.wawrzeniak@toyocar.pl

Dominik Grzegorzewski

Kierownik serwisu

dominik.grzegorzewski@toyocar.pl

Dariusz Kaliski

Doradca ds. sprzedaży indywidualnej i korporacyjnej

dariusz.kaliski@toyocar.pl

Waldemar Kaczmarczyk

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

waldemar.kaczmarczyk@toyocar.pl

Marcin Kaczmarek

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

marcin.kaczmarek@toyocar.pl

Jakub Dyczkowski

Sprzedawca samochodów używanych

jakub.dyczkowski@toyocar.pl

Jakub Nowak

Sprzedawca samochodów używanych

jakub.nowak@toyocar.pl

Dawid Wysocki

Manager ds. Sprzedaży Korporacyjnej

dawid.wysocki@toyocar.pl


Bartosz Miara

Doradca serwisowy

bartosz.miara@toyocar.pl

Przemysław Łysiak

Doradca serwisowy

przemyslaw.lysiak@toyocar.pl

Maciej Dębski

Doradca serwisowy

maciej.debski@toyocar.pl

Przemysław Berger

Części i akcesoria

przemyslaw.berger@toyocar.pl

Paulina Sikorska

Pracownik recepcji, Specjalista ds. ubezpieczeń

paulina.sikorska@toyocar.pl

Agnieszka Hrapek

Asystent ds. księgowości

agnieszka.hrapek@toyocar.pl

Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.